Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Собор

Собор дозволяє провести нові економічні дослідження для збільшення кількості одержуваних ресурсів. Використовуйте прапори для отримання досліджень інших цивілізацій.


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Ферма

Ферми постачають їжею всю вашу імперію. Своєчасно забирайте з ферм готову їжу, щоб мати ресурси для покращення замку. Витрачайте їжу на навчання, покращення армії, зведення споруд і нападу на супротивника.


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Склад їжі

На таких складах зберігається їжа. Забезпечте оборону цих складів на випадок вторгнення противника. Покращуйте склади, щоб збільшити їх ємність.


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Лісопилка

Лісопилки постачають деревину у вашу імперію. Своєчасно забирайте з лісопилок готову деревину, щоб мати ресурси для покращення замку. Використовуйте дерево для підготовки і поліпшення облогових знарядь, а також для зведення споруд.


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Склад дерева

На таких складах зберігається дерево. Забезпечте оборону складів дерева на випадок вторгнення противника. Покращуйте склади, щоб збільшити їх місткість.


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Каменоломня

У каменоломнях видобувають камінь. Своєчасно забирайте видобутий камінь з каменоломень. Витрачайте камінь на навчання та покращення облогових знарядь, а також на будівництво споруд.


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Склад каменю

На таких складах зберігається камінь. Забезпечте оборону складів каменя на випадок вторгнення противника. Покращуйте склади, щоб можна було зберігати більше каменю.


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Шлях

Створюйте торгові шляхи, прокладаючи дороги від своєї цитаделі до краю карти. Сполучені дороги забезпечують приплив золота. Підключайте додаткові дороги по мірі переходу свого замку з однієї епохи в іншу, щоб отримувати більше золота.

Головна