Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Військовий табір

У військових таборах можна навчати і розміщувати солдатів. Будівництво та покращення таборів дозволяє збільшити чисельність армії. Військові табори не приймають участь в битві, коли на ваш замок нападають суперники. Розвиток військових таборів дозволяє збільшити кількість вашого війська що ви можете застосувати для нападу.


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Казарма

Казарма дозволяє відкривати і покращувати всі типи піхотинців. Тут стають доступні важкі піхотинці, нальотчики, облогові солдати і списники.


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Стрільбище для лучників

Стрільбище для лучників дозволяє відкривати і покращувати всі типи далекобійних піхотинців.


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Стайня

Стайня дозволяє відкривати і покращувати кінноту. Вдало розміщена кіннота може завдати противнику приголомшливої шкоди.


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Облогова майстерня

Облогова майстерня дозволяє відкривати і покращувати всі типи облогових знарядь. Тут стають доступні тарани, облогові вежі, катапульти та Требуше.


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Замок (Salah Ed-Din, Malbork, Les Baux-de-Provence, Hippodrome of Constantinople, Caernarfon Castle, Palace of Facets )

Замок (Salah Ed-Din, Malbork, Les Baux-de-Provence, Hippodrome of Constantinople, Caernarfon Castle, Palace of Facets ) дозволяє навчати і покращувати лицарів. Використовуйте прапори для отримання досліджень кожної цивілізації.


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Університет

Університет дозволяє провести нові військові дослідження, які допоможуть у воєнний час і при захисті замку. Використовуйте прапори для отримання досліджень інших цивілізацій.


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Зал героїв

Зал героїв дозволяє відкривати і покращувати героїв. Тут можна вибрати героїв для відправки в бій, і тут же герої відновлюють сили після бою.

Головна