Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Вежа лучників

Вежа лучників - основне оборонна споруда замку. Досить далекобійні, такі вежі наносять супротивнику середньої шкоди, їх можна покращувати по мірі переходу з однієї епохи в іншу. Вдало розміщені вежі лучників захищають велику територію.


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Вежа арбалетників

Вежі арбалетників кучно стріляють залпами великої кількості арбалетних стріл і наносять великі втрати для багатьох ворогів. Кожен залп викошує цілі ряди ворожих солдат. Мінус – Малий радіус захисту.


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Балліста

Баллісти стріляють величезним списом, яке завдає страшну втрату облоговим знаряддям. Для перезарядки баллісти потрібен час, і вона не може стріляти по наближеним впритул ворогам, проте кожен її постріл завдає великої шкоди.


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Вежа з пушкою

Ця вежа стріляє великими ядрам, які наносять великі втрати осадним механізмам, Для перезарядки пушки необхідний деякий час, і вона не може стріляти по близьких мішенях, проте кожен постріл наносить великі втрати ворогам. Ця вежа будується на основі вежі з балістою на четвертому рівні.


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Катапульта

Катапульти метають камені на велику відстань, але не можуть обстрілювати наближених впритул ворогів. Випущений з катапульти камінь завдає шкоди по великій площі і ефективно знищує відразу декількох солдатів противника.


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Требуше

Требуше стріляє величезним каменем, який завдає страшну втрату окремим цілям, але вимагає час на перезарядку. Далекобійність і значна шкода, що вони завдають, роблять Требуше відмінним вибором для руйнування облогових знарядь та інших великих бойових одиниць противника.


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Вогнеметна вежа

Вогнеметна вежа поливає ворогів струменями "грецького вогню". Уражені цим "вогнем" вороги продовжують горіти ще деякий час, навіть якщо віддаляються на безпечну відстань. Ведучи безперервний обстріл на близькій відстані, вогнеметна вежа являє собою велику загрозу для ворожих солдат.


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Караульня

Караульня - оборонна споруда для розміщення солдат. Атакуючі не бачать, хто перебуває в караульні. Ви можете відразу кинути солдат у бій, або почекати, поки вороги підійдуть ближче. Вибирайте тип солдат продумано, щоб неприємно здивувати супротивника.


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Пункт спостереження

Додайте солдат в пункти спостереження для оборони замку. Атакуючі бачать, хто знаходиться в цих пунктах. Ви можете або відразу кинути солдат у бій, або почекати, поки вороги підійдуть ближче. Після бою загони автоматично поповнюються.


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Стіна

Зводьте стіни, щоб перекрити противнику доступ до вашого замку. Стіни важко проломити без облогових знарядь. Для захисту стін будуйте вежі.


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Шипи

Шипи - приховано розміщені на землі невеликі металеві вістря. Солдати, що проходять по ділянці з шипами ранять ноги і змушені зменшити швидкість. Шипи використовують, щоб уповільнити просування ворога.


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Вогняна пастка

Вогняна пастка - це ділянка землі з просоченою горючою сумішшю. При появі на цій ділянці противника суміш підпалюється, завдаючи шкоди солдатам, що опинилися в пастці. Розміщуйте вогняні пастки поблизу вузьких проходів або вразливих входів у ваш замок.


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Інженерна пастка

Інженери ховаються в особливих окопах і вискакують при наближенні облогових гармат противника. Інженери завдають величезної шкоди облоговим знаряддям. Розміщуйте інженерні пастки там, де ворог може використовувати облогові знаряддя.


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Сторожова вежа

Більшість осад закінчувались, коли до захисників приходило підкріплення. Підкріплення для замку приходять по сигналу зі сторожової вежі, який подається, як тільки ворожі війська наближаються до неї. Майте на увазі, що у грі солдат для підкріплення вам можуть дати лише соратники по альянсу. Перебуваючи в альянсі Ви також можете передати війська соратникам, вам необхідно зайти в список учасників альянсу, вибрати шолом та надати готові війська зі своєї армії. Рекомендуємо надавати найбільш швидкі і сильні загони що можуть використовуватись для захисту.


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Мушкетна вежа

У мушкетній вежі є два режими атаки. Можна сконцентрувати вогонь на одиничній цілі на великій відстані, зі збільшеною потужністю, або атакувати всі доступні цілі на близькій відстані, але зі зменшеною потужністю. Можливість побудови мушкетної вежі появиться з 8-ї епохи з маркету фортифікаційних споруд.

Головна