Війська і їх можливості

ГОЛОВНА

Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Пікінери

Пікінери завдають більше шкоди кавалерії. Пікінери допоможуть вам захистити вразливих лучників або облогові знаряддя від кінних супротивників.

 


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Важка піхота

Важка піхота отримує менше шкоди від веж. Краще всього використовувати піхотні війська проти захисних споруд, щоб вони прикривали інші ваші війська від вогню противника.

 


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Нальотчики

Нальотчики завдають більше шкоди спорудам що виробляють ресурси і сховища. Вони дуже швидкі, але запас здоров'я у них невеликий.

 

 


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Важкі арбалетники

Важкі арбалетники найбільш ефективні проти веж. Вони не можуть похвалитися хорошим захистом, тому краще завжди тримати їх за спинами важких піхотинців або інших стійких загонів.

 


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Лучники з складовим луком

Лучники з складовим луком можуть обстрілювати ворогів через стіни замку і відмінно показують себе у поєднанні з важкою піхотою.

 


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Облогові солдати

Облогові солдати вміють з легкістю перебиратися через стіни. Вони завдають більше шкоди катапультам і требуше. Використовують їх для усунення саме цих загроз.

 


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Підсилений таран

Тарани завдають більше шкоди стінам і воротам. Їх важко знищити, але вони, тим не менш, уразливі для снарядів баліст і требуше.

 

 


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Облогова вежа

Облогові вежі під'їжджають до ворожих стін і дозволяють військам подолати їх. Намагайтеся відправляти вежі до незахищених частин стін, щоб вони довше вам послужили.

 


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Онагр

Онагри найкраще проявляють себе проти веж, їх атаки завдають шкоди за площею. Однак вони уразливі для снарядів баліст і требуше.

 

 


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Кавалерія

Кавалерія завдає більше шкоди піхоті. Найкраще її використовувати для знищення захисних військ.

 

 


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Англійські лучники

Англійські лучники мають найбільшу зону ураження серед піхоти . Вони наносять втрати на площі, що дозволяє їм знищувати відразу цілі загони. Захищайте їх тяжкою піхотою або другими стійкими солдатами.

 


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Лицарі-тамплієри

Лицарі – храмовники – тампільєри – це могутні бійці, готові знищити любого хто стоїть на їхньому шляху. За рахунок швидких коней ці війська дуже мобільні. Використовуйте їх, щоб швидко розібратись із захисниками.

 


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Тевтонський лицар

Лицарі тевтонського ордену - прекрасно захищені бійці, які відмінно підходять для битви на передовій. Використовуйте їх для забезпечення прикриття ваших менш захищених військ. Ці повільні бійці атакують найближчу до себе мету.

 


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Дружинники

Ці наїзники вміють підпалювати будівлі, вони можуть швидко грабувати або наносити несподівані атаки. Завжди намагаються атакувати сховища. Використовуйте їх у зв'язці зі стійкими бійцями, щоб під час грабежу їм ніхто не заважав.

 


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Мамлюки

Мамлюки - це кавалерія Сарацин що вселяє жах. Мамлюки дуже швидкі і завдають величезної шкоди на відстані, кидаючи мечі. Використовуйте їх проти ворожих захисних споруд або загонів.

 


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Метальники грецького вогню

Метальники грецького вогню завдають великої шкоди на малій дистанції. На близькій відстані їм немає рівних. Однак, щоб підібратися впритул до супротивника, їм знадобиться допомога більш стійких бійців.

 


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Требуше

Требуше завдають більше шкоди стінам. Вони дуже далекобійні, але повільні і потребують захисту іншими загонами.

 

 


Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора. Гранатометники , появились після оновлення 1.6

Ганатометники знаходяться в осадній майстерні та появляються в грі з 6-го рівня. Гранатометники метають маленькі глиняні горщики з порохом в противника. Невеликий радіус взрива ідеально підходить для знищення захисних споруд та кінноти противника, але у них мале здоровя, і їм потрібен захист більш виносливих загонів вашої армії. Їх можна ставити на стіни, там вони в якості захисту добре справляються з осадною технікою.