Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора.

Last updated on March 22nd, 2015

Легко захищати коли ти маеш мало будівель

Age of Empires: Castle Siege оборонні стратегії

Захист в цій грі працює автоматично. Ви встановлюєте та розташовуєте будівлі захисту вашого міста, і вони будуть автоматично захищати при нападі. Коли на Вас напали, ви втрачаєте ресурси з кожної будівлі яку противник знищить. Є межа того, скільки противники можуть вкрасти в одній битві, і це залежить від того, скільки у вас зберігається ресурсів. Чим більше ви зберігаєте, тим більше ви можете втратити! Це може причинити складності для накопичення ресурсів, щоб зробити дорогу модернізацію. Після битви, самі будівлі автоматично відновлюються, єдиним наслідком є втрата ресурсів.

Деякі поради:

1. Максимально захистіть цитадель. Цитадель зберігає чимало ресурсів, і також золото. Коли Ваша цитадель зруйнована атакуючий заробляє "Бонус-скриню", звідки він забирає додаткові ресурси, щити або навіть золото.

2. Захистіть ваші одиниці зберігання, вони містять найбільше ресурсів.

3. Захистіть ваші Караульні, вони будуть генерувати додатковий захист, який може повернути хід гри.

4. Використовуйте тільки лучників на стінах. Дуже мало сенсу у використанні піхоти на стінах, вони тільки будуть захищати лише, якщо трапляється хтось такий, що спробує перелізти через ту частину стіни.

5. Не встановлюйте Ваші найпотужніші вежі разом. Є пару героїв, які мають широкий спектр атаки і можуть знищити їх усіх за один раз.

6. Оновіть Караульні. Як тільки ви перейдете на рівень 4 в них можуть бути розміщені кавалерії і спеціальні підрозділи, які можуть бути смертельно небезпечними для атакуючих військ.

7. Будьте обережні, коли ви модернізуєте башти. Вони не будуть захищати, поки вони оновлюються. Якщо ви оновлюєте кілька захисних споруд одночасно ви можете, в кінцевому підсумку, отримати сильне тимчасове послаблення у вашій обороні.

8. Розгортайте пастки ефективно і переміщайте їх час від часу після атак, щоб здивувати тих, хто робить розвідку перед боєм.