Last updated on June 25th, 2015

Наступний текст доступний для довідки та підтримки в AoE: Castle Siege:

Як я можу отримати ресурси?
Ви можете отримати ресурси, щоб заплатити за будівлі і модернізацію. Ви можете здобути їх в бою, нападаючи на інші замки. Ви також можете купити їх золотом.
Як я можу отримати золото?
Ви можете купити золото в розділі скарбів ринку. Також Ви можете створити торгівельні шляхи, збудувавши дорогу від однієї із зазначених областей на фортеці до іншої на краю Вашої землі для щодобової винагороди.
Як мені оновити будівлі і захист?
Виберіть структуру, яку ви хотіли б оновити, а потім натисніть/виберіть кнопку Upgrade. Зверніть увагу, що оборонні споруди під час будівництва/оновлення не будуть захищати замок під час нападу.
Я не можу отримати достатньо ресурсів для подальшого оновлення будівель або покращення юнітів!
Вам необхідно оновити(покращити) ваші структури для зберігання достатньої кількості ресурсів. Вам також можуть знадобитися додаткові будівлі для зберігання ресурсів. Ці будівлі необхідно буде збудувати.
Що таке нарощування потенціалу?
У вашій імперії досить працівників, щоб побудувати або модернізувати до чотирьох структур одночасно. Ви можете бачити, скільки будинків ви можете побудувати або модернізувати у верхній частині екрана.
Як мені досліджувати нові технології та отримати кращу модернізацію?
Починаючи з епохи 3, ви можете побудувати науково-дослідні структури, такі, як університет або собор. Ці структури дозволяють вам придбати такі вдосконалення, як, наприклад, збільшення темпів виробництва харчових продуктів у вашому замку та інші вдосконалення, що стосуються виробництва, захисту, або нападу.
Для чого потрібні вимпели?
Вимпели, як ресурси, використовуються для придбання технологій, героїв і юнітів з інших цивілізацій. Ви заробляєте вимпели під час нападів на інші замки, руйнуючи їх два науково-дослідні будівлі або замок.
Як я можу перейти в іншу цивілізацію?
Так, це можливо. Для цього необхідно вибрати вашу цитадель та виберіть/натисніть кнопку «Змінити цивілізацію». Зміну своєї цивілізації можна зробити в будь-який час. Ви збережете всі ваші ресурси і покупки. Увага! Зміна цивілізації коштує 500 золота.
Що таке мирний договір?
Мирний договір захищає Ваш замок від нападу на деякий період часу. Ви отримуєте мирний договір, коли противник перемагає Ваш замок і діє до закінчення терміну, або, якщо Ви не перервете його, напавши на інший замок.
Що таке корони?
Корона, це показник, який показує ваш успіх в багатокористувацьких боях! Ви заробляєте корони, успішно атакуючи замки противників або успішно захистивши свій замок від нападу, не даючи противнику виграти бій. При поразці Ви втрачаєте крони.
Як я можу почати все спочатку?
Це не можливо. Продовжуйте розбудовувати свій замок, щоб покращити захист і напад, ви можете розміщувати споруди і змінювати їх місцезнаходження безліч разів, вибудуйте свою стратегію захисту свого замку від ворогів та отримаєте кращі результати.
Як тренувати війська?
Виберіть військовий табір, а потім виберіть/натисніть кнопку Навчити війська. Ви можете отримати доступ підготовки військ з кнопки Моя армія (шолом), в лівому нижньому куті екрану.
Чи повинен я оберігати війська під час атаки, та зберегти їх вцілілими до кінця бою?
Будь-яким військам, які були використані під час бою, неможливо повернутися додому. Спробуйте розгортати тільки ті війська, які необхідні для виконання цього завдання.
Як направляти мої війська в битві?
Кожен загін має свою мету. Щоб змінити їх ціль після їх розгортання, виберіть потрібний загін і намалюйте шлях до нової мети. Всі довколишні війська цього типу будуть слідувати новій цілі.
Що таке герої?
Герої спеціальні підрозділи, які живуть в залі героїв. Герої можуть бути використані знову і знову, але їм потрібен час, щоб відновитися після кожного бою. Перед Вибором героїв їх необхідно завербувати, окрім цього є можливість розвивати героїв, вдосконалюючи їхні ТТХ (тактико технічні характеристики).
Де можна подивитися ТТХ кожного з ВІЙСЬК-х підрозділів?
У військовому таборі або залі героїв є інформація про ТТХ війська, їх можна побачити вибравши/натиснувши на значок "і", тобто поряд з кожним загоном.
Як розвивати війська?
Кожен тип військ може бути розвинутий у своїх відповідних військових характеристиках. Наприклад, ви можете оновити піхоту в казармах, Лучників - для стрільби з лука, і облогові знаряддя з майстерні розвитку механізації.
Як працює вибір противника для атаки?
Коли ви атакуєте, перед вами з»являється вигляд замку противника, на основі якого ви можете прийняти рішення про його атаку або вибір іншого замку. Виберіть/натисніть кнопку Далі, якщо ви вирішуєте вибрати інший замок для атаки, проте, кожен раз, коли ви використовуєте кнопку Далі, це буде потребувати більше їжі.
Що таке Battle Log?
Журнал Битв містить історію ваших останніх боїв. Він розділений категоріями, на атаку і захист.
Що таке повтори?
Ролики записів ваших минулих битв. Для перегляду повтору, виберіть значок програвання із запису бою в будь-якому журналі, оборони або атаки.
Чому повтори іноді недоступні?
Перегляд старих повторів може закінчитися через деякий час. Повтори також можуть стати недоступними після поновлення гри.
Що таке "Revenge" бої?
Коли хтось нападає на вас, у вас є шанс отримати статус КВО. Це стратегічна перевага, оскільки ви можете відвідати їх замок перед нападом і підготуватися до бою. Виберіть значок «кулак» в журналі, щоб почати помсту.
Що таке Альянс (союз)?
Союзи гравців, які складаються до 50 гравців. Ви можете створити альянс для переписки з однодумцями, обміну повторів один з одним, для того щоб порівнювати статистику, а також Ви можете взяти участь в альянсі лідерів.
Як створити альянс?
Увійдіть в меню з допомогою кнопки «iii» в нижньому правому куті екрану. Виберіть альянси, а потім виберіть Створити альянс. Ви можете створити альянс, якщо ви не перебуваєте ні в якому іншому альянсі.
Як мені вступити в альянс?
Є кілька способів, щоб приєднатися до альянсу. Можна прийняти запрошення на панелі Alliance (на лівій стороні екрану). Інший шлях описаний вище (як створити альянс), в меню альянси ви повинні знайти альянс і спробувати в нього вступити.
Як я можу запросити гравців до альянсу?
Тільки імператор, що створив Альянс, може посилати запрошення. Виберіть ім'я гравця з списку лідерів або друзів в список, щоб вибрати опцію запросити. Гравець не повинен бути в іншому союзі, щоб мати право вступити у ваш союз.
Як я можу поділитися повторами?
Ви можете поділитися повтором з членами альянсу. Виберіть кнопку «Share Replay», на одному з боїв, в журналах оборони або атаки, щоб поділитися повтором зі всіма членами альянсу.
Стратегії: дріт з важкої піхоти
Важка піхота міцніша від багатьох інших видів військ. Дуже важливо в бою отримати перевагу над ворожим військом. Ворожі війська будуть атакувати вашу піхоту та отримають ураження своїх більш вразливих військ.
Стратегії: Атакуючі Вежі
Відмінний спосіб зруйнувати вежі - це спочатку розгорнути важку піхоту, щоб відвернути увагу, а потім використовувати юніти, які спеціалізуються на знищенні веж, таких як арбалетників або катапульт, щоб взяти їх на відстані.
Стратегії: Площа шкідливого впливу
Уникайте злипання, об’єднання, своїх підрозділів, коли вогневі катапульти або Flame Towers знаходяться неподалік. Вони завдають шкоди всім військам в районі удару, так що вони можуть знищити багато юнітів відразу, якщо вони занадто близько один до одного.
Стратегії: Порушення Стін
Стіни дуже міцна перешкода і завдають проблем для більшості військ, щоб пройти далі. Дуже важливо брати облогові знаряддя чи героїв, які можуть долати стіни, такі як тарани, облогові вежі, або требушети та інші.
Стратегії: Фортифікації
Як правило, вам необхідно виставити лучників та вежі по периметру свого замку, щоб максимально захистити замок чи ресурси. Помістіть вогневі точки в стінах і використовуйте пастки, щоб збільшити захист.
Стратегії: Вентилі
Коли стіна перетинає дорогу і по обидві сторони стіни проходить дорога , вона може перетворитись на ворота. Ворота слабші, ніж звичайні стіни, але вони також дозволяють пропускати ваші оборонні війська, щоб вийти зі стін замку для боротьби з ворогом.
Стратегії: особливо цінні споруди
Якщо ви під час битви хочете забрати конкретний ресурс, старайтеся знищити склад цього ресурсу. Напад і знищення складів та цитаделі супротивника дасть вам багато необхідних ресурсів.
Стратегії: Перейти на Цитаделі!
Цитадель містить велику частину ресурсів, які ви можете взяти від іншого гравця в бою. Якщо ви переможете Цитадель іншого гравця, ви отримаєте в нагороду скриню, повну додаткових ресурсів.
Поради різних гравців

Як змінити мову гри?
Мова у грі вибирається автоматично згідно настройок вашої мови у системі віндовс 8.. Але якщо у списку мов, що підтримуються у грі немає вашої країни то мова вибереться по замовчуванню - Англійська. Для тих в кого система на Українській мові, гра буде відображатись англійською. Як тільки ви зміните першою мовою російську, в системі, при виборі мов, то інтерфейс гри, після перезапуску, буде російською мовою...
1. Які цивілізації вибрати?
Це не має значення .... Всі цивілізації мають доступ до всіх ресурсів, і всі будівлі еквівалентні між цивілізаціями. Різниця в тому, які типи вимпелів ви можете виробляти.
2. для чого використовуються вимпели?
Вимпели 4-й тип валюти і він використовується для: розблокування спеціальних підрозділів, розблокування героїв дозволяють робити дослідження в соборах і університетах.
3. Яким чином ви отримуєте вимпели?
Ви повільно виробляєте вимпели в університеті або соборі тільки притаманні вашій цивілізації. Ви можете викрасти прапори, знищивши університети та собори супротивників. Ви отримаєте більшість ваших вимпелів в боях, і тому я вказав, що це не має великого значення, яку цивілізацію вибрати на самому початку.
4. Чи можете ви змінити цивілізацію?
Так, але це коштує 500 золота.
5. що таке Золото?
Це міст між реальними грошима і ігровою валютою. Золото може бути використано для покупки будь-якого з ресурсів: золота, деревини, продукції харчової промисловості. Золото може використовуватися для прискорення завершення будівництва або розвитку.
6. Як Ви отримуєте золото?
Підключіть торгові шляхи в замок (дорога має змінити вигляд на цеглу) і ваш замок буде повільно виробляти золото. Іноді ви можете отримати золото, знищивши замок противника. Ви можете купити золото за реальні світові гроші.
7. Як працює економіка?
Ви повинні створити будівлі, які виробляють ресурси (Ферма = харчування, Млин = Дерево, Кар'єр = Каміння), і будівлі, які зберігають ресурси (силос, склад лісу, склад каменю), Виробники будуть виробляти і зберігати ресурси до певної межі (залежно від їх рівня). Ви повинні вибирати їх для передачі своїх ресурсів для складських приміщень. Якщо виробники заповнюються продукцією вони перестають виробляти, так що ви повинні заходити в гру так часто, щоб вручну переносити ресурси. Як тільки виробник виробляє 500 ресурсів, з'являється значок, і ви можете просто натиснути на нього, щоб передати на склад. Значок означає, що є принаймні 500, не те, що вона повна. Якщо виробники оновлюються їх внутрішня ємність збільшується за межі 500. Для отримання більшого ви використовуєте 3 основні ресурси для модернізації виробників та складські приміщення. У якийсь момент ви не можете робити оновлення структур далі. У цей момент (або раніше) необхідно оновити Цитадель, щоб дістатися до наступного віку і розблокувати додаткові рівні для всіх структур. Зверніть увагу, що виробники не виробляють поки вони модернізуються.
8. Як розмістити місто.
Є багато різновидів і стратегій розміщення міста, і це є частиною задоволення від гри. Ви завжди можете перемістити всі будівлі і спробувати щось нове. Оборонні споруди: стіни, башти, сторожові доми та патрульно-постової служби юнітів. Мені подобається, захищати мою фортецю в першу чергу, мій університет і собор - в другу чергу, мої склади – в третю чергу, інші будівлі - в наступну чергу. Деякі люди люблять розповсюджувати будівлі та структури по карті, сподіваючись, що люди не помітять їх. Я пропоную не робити цього. Будь-яка будівля, яка не охороняється, - це вільний ресурс для зловмисника. Мені подобається змушувати їх платити за кожний ресурс, який вони хочуть забрати :)
9. Перемістіть армійські табори геть! Далеко!
Вони являють собою особливий вид будівлі. Вони не відіграють певну роль у захисті вашого міста. Коли хтось нападає на вас, армійські табори зникають. Ваша армія 'далеко' під час нападів на Вас і не приймає участі в обороні. Не зберігайте їх, не охороняйте їх стінами замку. Перемістіть їх подалі від міста. Армійські табори корисні тим, що, ви можете модернізувати їх, і у вас збільшиться кількість одиниць юнітів, які ви можете брати з собою в атаки на супротивників.
10. Скільки ресурсів захоплюють атакуючі противники? Вони заберуть всі мої ресурси, які я мав, або які я залишив, якщо мій захист втратить 100%?
Тільки третя частина наявних ресурсів знаходяться під загрозою в результаті нападу. Це співвідношення також може трохи відрізнятися на основі відносної різниці в силі між вами і нападника.
11. Якщо Ви змінюєте цивілізацію то можливий перехід до першої епохи або до будь-якої іншої епохи нижчої за ваш існуючий рівень розвитку ?
Під час переключення цивілізації Ви не втрачаєте прогрес. Ваші будівлі будуть просто змінені згідно вашої нової цивілізаціям. Ви не зможете, навіть якщо самі захочети, перейти ні в яку іншу епоху розвитку, крім тієї в якій ви знаходитесь, яку би ви цивілізацію не вибирали.

12. Як довго ви можете бути онлайн?
Ваш браузер не функціонує належним чином, зверніться до адміністратора.
В Age of Empires, передбачено розробниками, неможливість нападу на ваш замок, якщо ви знаходитесь в грі онлайн. Користуючись цією можливістю, деякі гравц,і з допомогою деяких корисних програм (що є в описі на цьому сайті), могли залишатись онлайн протягом довгого часу, зберігаючи при цьому ресурси, і заробляючи їх на нападах. Поки гравець онлайн на нього ніхто не може напасти, навіть якщо ви хочете дати відповідь на атаку. Але з оновленням гри, розробники добавили обмеження перебування в грі онлайн протягом 8 годин, Притому працює лічильник вашого перебування онлайн і вашої відсутності в грі. Тобто якщо ваш сумарний час присутності, за мінусом часу відсутності, онлайн перевищує 8 годин то вискакує повідомлення (прикріплене вище), про те що Ваш імперія стане вразливим до атак інших гравців. Даний лічильник часу не залежить від того чи на Ваш замок нападали чи ні. Якщо появиться таке повідомлення що "Ваша імперія стане вразливою до атак інших гравців", то якщо ви не покините гру, то через декілька хвилин появиться нове повідомлення "Ваша імперія стала вразливою до атак інших гравців", та після цього, неважливо чи ви знаходитесь у грі чи ні, на Вас можуть напасти.