Tu podaj tekst alternatywny

Last updated on September 29th, 2016

1. Є велика кількість різних тактик в залежності від ваших можливостей і ваших юнітів але головне, якщо ви граєте на перемогу то намагайтесь здобути спочатку одну зірку, а потім, ганяйтесь за іншими. Найкраще вчитись тактиці на відео повторах інших гравців, там ви зможете підібрати найбільш оптимальну для вас тактику, а також, уникнути помилок у майбутньому .


2. У 7 епосі тяжко створити, симетричну оборону. Завжди буде слабке місце.


3. Складність суперників не залежить від кількості корон.


4. Можна дати відповідь лише 5-ти останнім суперникам з тих хто нападав.


5. Якщо на Вас напали, ви можете безоплатно, відплатити йому тим же. Тим не менш, у вас є тільки один шанс на контратаку.


6. Структури, що модернізуються, не можуть атакувати.


7. Під час нападу, в першу чергу знищуйте караульні, катапульти, вежі і тільки після цього сконцентровуйте сили на замок.


8. Після руйнування цитаделі отримуйте додаткові випадкові бонуси. Іноді ви можете виграти велику кількість золота.


9. Дізнайтеся стратегії суперників, спостерігаючи за іншими нападниками на свою базу.


10. Що напад був успішним, ви повинні отримати 1 зірку з 3. Ми можемо їх отримати з допомогою таких дій: руйнування цитаделі, руйнування 50% будівель, руйнування 100% будівель.


11. Якщо ми не отримаємо ні одної зірки, ми можемо розраховувати на пограбування ресурсів ворога. Іноді склади або заводи розташовані у відкритій, не захищеної області.


12. Не ставте без необхідності всіх військ на поле бою. Такі війська будуть втрачені, навіть якщо вони виграють битву.


13. Добре знати ТТХ ваших підрозділів і їхніх можливостей, для того, щоб оптимально атакувати противника.


14. Якщо ви виграєте ви можете отримати крони. Чим більше зірок, тим більше корон. Чим більша різниця досвід /корони між вами і супротивником, в сторону супротивника, ти більше корон вам дістанеться. Вони призначені тільки для лідерства. Вони не мають ніякої іншої мети у самій грі.


15. При перемозі чи поразці ви берете з собою ресурси, тому частина тактики хорошої наступальної стратегії в тому, щоб знищити кілька будівель для зберігання ресурсів.


16. Потрібно постійно вигравати тільки якщо ви дбаєте про лідерство у грі. Іноді мета трохи інша, якщо Ви збираєте, наприклад, щити, Ви можете спрямувати сили на університети та собори, навіть якщо це означає, що Ви, не виграєте бій.


17. Під час нападу ви керуєте своїми загонами, які контролюєте, на що вони повинні нападати.

Це дуже важливо.

Ви повинні зберігати контроль Ваших загонів і цілей.

Загони завжди будуть йти і атакувати свої цілі, і вони не розумні. Вони будуть йти атакувати найближчу до них (обрану для кожного загону ціль) не залежно від оборони яка там присутня та перешкод. Вони можуть бути знищені, якщо ви їх не будете направляти, та оберігати.


18. Кращий спосіб атаки, щоб мати кількісну перевагу і швидкість. Відправка одиниць по одному, вірний спосіб, щоб їх убити.

Одним з найбільш ефективних стратегій це сильна атака кавалерії. Гравці використовують облогові знаряддя або героїв, щоб прорватися через стіни, а потім вони посилають 6+ кавалерії, щоб по швидше знищити Цитадель, або побільше ресурсів.


19. Комбінація загонів для нападу на оборонні позиції.

Майте на увазі, що піхота має сильну оборону. Відправляйте їх близько до сторожової вежі, тоді сторожові вежі будуть стріляти по них, за цей час ви можете використовувати інші одиниці, щоб знищити їх (наприклад: облогові знаряддя, вежі, арбалетники).


20. Дізнайтеся, як використовувати спеціальні можливості героїв. Поєднання можливостей героїв та війська може мати руйнівні наслідки.

Ви помітили, що коли університет отримує IV рівень ви можете розблокувати другий слот героя для своїх нападів. Це має велике значення.


21. Використовуйте один кавалерійський загін щоб швидко розбити незахищені будівлі по карті. Подивіться скрізь!


22. У вищих рівнях є 3 типи пасток. Навчіться визначати їх і розгортати окремі одиниці в подорожі по карті для того, щоб виявити їх . Викладання великої кількості одиниць одразу не розумно вони можуть попасти в поле полум'я, і будуть швидко знищені.


23. Якщо ви робите реванш бою, першим ділом зробіть розвідку і подивіться повтори, щоб побачити, як атакувати, і який захист противника. Ви також можете налаштувати свою армію найефективніше згідно захисту противника.


24. Подивіться на оборону противника і напад захисних юнітів!